Miranda pokazała inspirujące nowości na targach R+T

Zakończyły się pięciodniowe, międzynarodowe targi R+T. Była to już 20 edycja targów rolet bram i osłon przeciwsłonecznych w Stuttgarcie. Spółka Miranda przedstawiła swoją ofertę tkanin roletowych tysiącom odwiedzającym.

Targi R+T były wyjątkowo udane dla spółki Miranda. Była to już kolejna edycja targów, na których swoją obecność zaznaczyła Miranda. Podczas imprezy swoją premierę miała najświeższa kolekcja tkanin. Nowe wzory i kolory cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko. Szczególną uwagę przyciągały tkaniny z kolekcji „dzień i noc” oraz „granit”. Niezmiennie, zapytania dotyczyły również tkanin standardowych, które jeszcze na długo wpisywać się będą w trendy branży roletowej.

Obywające się co trzy lata targi R+T w Stuttgarcie mają bez wątpienia charakter globalny. Jest to najważniejsza na świecie impreza wystawiennicza branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych. Swoje produkty zaprezentowało ponad 800 wystawców z całego świata. Targi zaprezentowały liczne nowości techniczne, innowacje produktowe i najnowsze trendy pojawiające się w branży żaluzji, rolet, markiz, osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych i zewnętrznych, a także tekstyliów technicznych. Targi R+T są również platformą wymiany informacji i wiedzy branżowej oraz inspiracji. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, dużą rzeszę odwiedzających przyciąga także fachowy i interesujący program przygotowany przez Targi Stuttgarckie wspólnie z partnerami targów R+T.

Miranda Textiles
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 8 824 200 PLN
REGON: 311089769; NIP: 668-17-12-330; KRS: 0000135145