Nowoczesny kamuflaż Mirandy na Targach MSPO

Na nadchodzącym Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2015 Miranda zaprezentuje szereg produktów przeznaczonych do maskowania. Tegoroczna, dwudziesta trzecia odsłona wydarzenia odbędzie się w Kielcach w dniach 1-4 września 2015 r.

XXIII edycja MSPO będzie wyjątkowa dla Grupy Lubawa. Po raz pierwszy zaprezentujemy naszą ofertę we własnej hali usytuowanej na terenie zewnętrznym, na stoisku nr ZC-15. Serdecznie zapraszamy do strefy „Kamuflaż i Pozoracja” na stoisku Grupy Lubawa.

Materiały Mirandy od lat są z powodzeniem wykorzystywane do produkcji poszyć namiotów, odzieży dla służb mundurowych, czy specjalistycznych kamuflaży statycznych, indywidualnych i mobilnych. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych technologii i produktów w zakresie uzbrojenia i techniki wojskowej, a także szansa poznania potrzeb i oczekiwań odbiorców w ramach odbywanych spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymywania już istniejących. Dlatego też liczymy na Państwa obecność na naszym stoisku nr ZC-15!

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z nami podczas targów, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub wypełnienie formularza.

Miranda Textiles
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 8 824 200 PLN
REGON: 311089769; NIP: 668-17-12-330; KRS: 0000135145